Bestegarage.nl heeft op de valreep van dit jaar een ludieke actie bedacht. Onlangs stopte Boris namelijk bij Bovag, hij was het gezicht van het technische informatiesysteem van de branchevereniging. Nu gaat hij aan de slag als aftersalesmanager bij de advieswebsite.

Het wordt zijn taak om autobedrijven aan nieuwe klanten te helpen. Ruim 1.400 autobedrijven hebben zich al aangesloten en promoten zichzelf. Consumenten kunnen een beoordeling achter laten door antwoord te geven op één vraag: “Komt u de volgende keer terug?”

Maandelijks worden honderden autobedrijven beoordeeld en daarbij is 94 procent positief over het autobedrijf. Tevens licht 92 procent van de consumenten dit ook nog toe in een review.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 april 2026
Axalta brengt AI naar schadeherstel: minder wachttijd, hogere doorvoer
20 april 2026
Starten met ondernemen en direct veel omzet
20 april 2026
Eurol komt met opvallende olievaten geïnspireerd op autosport
20 april 2026
Subsidie tweedehands elektrische auto: inruil en sloop verplicht
20 april 2026
Apk-probleem eCall: miljoenen auto’s getroffen door verdwijnen 2G
20 april 2026
Particuliere eigenaar domineert cabriosegment
Meest bekeken berichten
Recente reacties