Robert Bosch komt in het eerste kwartaal van 2012 met een goedkopere revisielijn van dieselonderdelen en richt zich daarmee op de oudere dieselauto, ook in ons land. De revisiedelen komen naast de nieuwe Bosch-onderdelen en de lijn Exchange op de markt, om zo klanten van het autobedrijf een goedkoop alternatief te bieden.

Rene Heidt, salesmanager Nederland bij Bosch voor de automotive aftermarket: “Deze nieuwe lijn is specifiek gericht op de specialist die zelf ook revisiewerk uitvoert. Om die daarbij te helpen is dit programma opgezet. Daarmee ondersteunen we in de lokale markten. Het aanbod zal voorlopig nog niet heel breed zijn.”
In Frankrijk werkt Bosch al met een netwerk van dieselspecialisten die dieselonderdelen lokaal reviseren. In Nederland zal samengewerkt gaan worden met vier tot vijf specialisten.

Op Equip Auto in Parijs maakte Bosch ook bekend in 2012 met een nieuw loyaliteitsprogramma te komen, genaamd Bosch Extra. Wanneer een autobedrijf onderdelen verkoopt, dan spaart het punten. Hoe meer de garagist verkoopt, des te meer punten hij daarvoor krijgt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties