OS Vehicle heeft een eigen ‘kitcar’ ontwikkeld, de Tabby, die door de koper naar eigen wensen kan worden afgebouwd. De fabrikant stuurt het bouwpakket op. Zonder aanpassingen is de auto, leverbaar met elektrische, hybride en conventionele motoren, in een uur te bouwen.

Het bouwpakket van het Italiaanse OS Vehicle is Open Source. Dit betekent dat de volledige bouwtekeningen en specificaties online staan en iedereen de mogelijkheid heeft input te leveren.

Het bouwpakket bestaat uit vier wielen, twee of vier stoelen, een stuurwiel, een chassis en een 4 kW elektromotor met de bijbehorende hardware. OS Vehicle biedt ook een bouwpakket voor de Urban Tabby. In dit kant-en-klare pakket is ook de carrosserie inbegrepen, waardoor de auto meteen kan deelnemen aan het verkeer.

In de toekomst wil OS Vehicle drie elektromotoren aanbieden met vermogens van 10, 12 en 15 kW. De 15 kW-versie heeft zelfs een range-extender. De Tabby kost 4000 euro.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 juli 2025
Twee auto’s extra per maand
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
Meest bekeken berichten
Recente reacties