OS Vehicle heeft een eigen ‘kitcar’ ontwikkeld, de Tabby, die door de koper naar eigen wensen kan worden afgebouwd. De fabrikant stuurt het bouwpakket op. Zonder aanpassingen is de auto, leverbaar met elektrische, hybride en conventionele motoren, in een uur te bouwen.

Het bouwpakket van het Italiaanse OS Vehicle is Open Source. Dit betekent dat de volledige bouwtekeningen en specificaties online staan en iedereen de mogelijkheid heeft input te leveren.

Het bouwpakket bestaat uit vier wielen, twee of vier stoelen, een stuurwiel, een chassis en een 4 kW elektromotor met de bijbehorende hardware. OS Vehicle biedt ook een bouwpakket voor de Urban Tabby. In dit kant-en-klare pakket is ook de carrosserie inbegrepen, waardoor de auto meteen kan deelnemen aan het verkeer.

In de toekomst wil OS Vehicle drie elektromotoren aanbieden met vermogens van 10, 12 en 15 kW. De 15 kW-versie heeft zelfs een range-extender. De Tabby kost 4000 euro.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juni 2026
Zelfde blik, andere visie
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties