ARN Recycling Services en Bovag hebben samen een derde duurzaamheidscan geïntroduceerd. Naast de twee bestaande scans voor het Erkend Duurzaam-certificaat is er nu de geïntegreerde versie genaamd Erkend Duurzaam Plus.

De samenwerking tussen ARN en Bovag maakt het mogelijk dat autobedrijven nu een keuze kunnen maken uit drie scans met ieder een eigen karakter en prijskaartje. De Erkend Duurzaam Plus scan combineert alle aspecten van duurzaam ondernemen en is daarmee de meest volledige scan op het gebied van milieu vriendelijke ondernemen voor autobedrijven.
De drie certificaten zijn een jaar geldig. ARN voert de beoordeling uit bij bedrijven voor alle drie de certificaten.

Frans Kragten, senior beleidsmedewerker van Bovag Autodealers: “Het levert de ondernemer winst op in de vorm van tijd, geld, gemak en milieu, doordat alle kennis en expertise nu gebundeld is.”

Bovag heeft recent de eerste certificaten Erkend Duurzaam uitgereikt aan twee onafhankelijke autobedrijven, Auto Voskuilen uit Houten en AD Autobedrijf De Rooy uit ’t Goy.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
9 april 2026
Brit mijdt hoge km-stand, maar rijdt wel langer door
9 april 2026
Bovemij Group boekt weer winst
9 april 2026
Bridgestone presenteert luchtloze banden voor maanvoertuig
9 april 2026
Aantal verkeersdoden terug op niveau van 2008
Meest bekeken berichten
Recente reacties