Jurist Arnold Koopmans gaat per 1 september aan de slag bij BJD, de tweedelijns juridische dienstverlener die vorig jaar door Bovag en Bovemij is opgericht. Daarmee komt een einde aan een negentienjarig dienstverband bij Bovag.

Het juridische team van Bovag, bestaand uit juridische specialisten en juridisch onderlegde ledenadviseurs, zal binnen Bovag de taken van Koopmans overnemen. Koopmans blijft naast zijn betrokkenheid straks bij BJD ook verbonden aan koepelorganisatie Cecra en VNO-NCW. Daarnaast heeft Koopmans als zelfstandig ondernemer de optie om buiten de genoemde opdrachtgevers nieuwe opdrachten te accepteren.

Bij BJD gaat Arnold Koopmans onder meer ondernemers adviseren over individuele juridische kwesties. Tevens gaat hij bestuurlijke werkzaamheden voor organisaties verrichten vanuit zijn eigen bedrijf. Het juristenteam van Bovag zal intensiever met BJD gaan samenwerken om de juridische dienstverlening aan Bovag-leden te optimaliseren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
5 maart 2026
Olieplas droogt op,maar nu nog even niet
4 maart 2026
Robert van Barneveld nieuwe directeur MahaExplora
4 maart 2026
Continental zegt vaarwel tegen kolen en zware stookolie
4 maart 2026
In dit grote Europese land zijn in februari 2026 slechts 12 benzineauto’s verkocht
Meest bekeken berichten
Recente reacties