Eigenaar Berry Oosting van het gelijknamige autobedrijf in Emmen heeft beelden van een brandstichter op internet geplaatst. Daarmee wil hij de dader achterhalen die zijn bedrijf naar de knoppen heeft geholpen. Oosting stopt met zijn handel omdat hij niet goed is verzekerd tegen een dergelijke schade.

“Alles waar je tien jaar voor gewerkt hebt om op te bouwen is weg. Ik ben een kleine ondernemer en het verzekeren van de inboedel is voor mij dus onbetaalbaar. Ik kan het bedrijf niet meer voorzetten”, zegt Oosting tegen Hart van Nederland. Hij schat de schade bij zijn bedrijf op een kleine 50.000 euro. “De camper was 32.000 euro waard, verder zijn vier auto’s van rond de 1500 euro verloren of beschadigd.”

Oosting is ook tot zijn actie overgegaan omdat het vuur over had kunnen slaan naar een naastliggende woning waar op dat moment een 21-jarig buurmeisje lag te slapen. “Het is niet alleen vanwege de schade, maar ook omdat iemand in levensgevaar is geweest.”

Brandstichting bij autobedrijf B. Oosting

[responsive-video identifier=”uvAeU4nRd5I”]
Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties