Denso heeft de grootste lijnuitbreiding doorgevoerd sinds 2008. Het betreft dertig nieuwe referenties in het programma lambdasensoren, goed voor zestig onderdeelnummers in de eerste montage en 155 toepassingen.

Met de uitbreiding komt het totaal aantal afgedekte onderdeelnummers op 447, goed voor 7621 toepassingen. Van de dertig nieuwe referenties zijn er 24 uitgerust met extreem gevoelige A/F (lucht/brandstof) technologie, een ontwikkeling van Denso om met een lineair meetresultaat voertuigen de emissie-eisen te laten halen.

Productmanager Stefan Verhoef: “De toenemende eisen rond emissieregelgeving zorgen voor enorm verkooppotentieel in de aftermarket.” Denso claimt dat de A/F sensoren die in de eerste montage gebruikt worden niet zomaar vervangen kunnen worden, de vele interne configuraties luisteren zo nauw dat het gebruik van afwijkende typen voor storingen zorgt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 december 2025
Goedkoopste autoverzekering daalt in populariteit
8 december 2025
Studieschuldenvrij studeren bij Loogman
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
Meest bekeken berichten
Recente reacties