Feest in Rotterdam bij Breeland en in Hilversum bij Kroymans, want zij zijn respectievelijk de winnaars in de dealerstrijd rondom de automerken Land Rover en Jaguar. De merkdealers worden jaarlijks beoordeeld op diverse sales- en aftersalesaspecten.

“Zo speelt bij de verkoopafdeling onder meer de productkennis van de verkopers een rol en bij de werkplaats het probleemoplossend vermogen van de technici. Ook gevolgde trainingen, kennisniveau en relevante vaardigheden van medewerkers tellen mee. Evenals de uitstraling van het bedrijf en de snelheid en kwaliteit van werken”, aldus importeur Jaguar Land Rover.

Tweede

Breeland uit Rotterdam eindigde dus op de eerste plaats als ‘Beste Land Rover dealer’ en werd op de voet gevolgd door UAB uit Utrecht, die de titel in 2012 en 2013 verdiende. The Adventure uit Den Bosch werd tweede in de competitie van ‘Beste Jaguar dealer van Nederland’. In 2013 behaalde zij nog de eervolle titel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
Occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
2 juli 2025
Breeman verder als Dusseldorp
2 juli 2025
Zwarte goud
2 juli 2025
‘Liever een klein baasje dan een grote knecht’
Meest bekeken berichten
Recente reacties