Care Schadeservice is gestart met de bouw van haar eigen opleidings- en ontwikkelingscentrum aan de Lange Dreef in Vianen. De eerste opleidingen en trainingen van de Care Academy starten op 1 april in het pand naast het hoofdkantoor.

Het doel van de academie is het Care-personeel op te leiden volgens haar eigen normen en met de apparatuur waarmee ook daadwerkelijk op de vestigingen gewerkt wordt. Een loods achter het hoofdkantoor van Care wordt nu omgebouwd tot complete vestiging, exclusief spuitcabine. Bij de training komt niet alleen het werkplaatspersoneel aan bod, maar in een aparte ruimte worden ook de Front Office-medewerkers opgeleid op het gebied van onder meer klantvriendelijkheid en de Care-computersystemen.

De Care Academy wordt ook gebruikt om, in samenwerking met de diverse leveranciers, nieuwe technieken en apparatuur te testen en verder te ontwikkelen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties