Care Schadeservice is gestart met de bouw van haar eigen opleidings- en ontwikkelingscentrum aan de Lange Dreef in Vianen. De eerste opleidingen en trainingen van de Care Academy starten op 1 april in het pand naast het hoofdkantoor.

Het doel van de academie is het Care-personeel op te leiden volgens haar eigen normen en met de apparatuur waarmee ook daadwerkelijk op de vestigingen gewerkt wordt. Een loods achter het hoofdkantoor van Care wordt nu omgebouwd tot complete vestiging, exclusief spuitcabine. Bij de training komt niet alleen het werkplaatspersoneel aan bod, maar in een aparte ruimte worden ook de Front Office-medewerkers opgeleid op het gebied van onder meer klantvriendelijkheid en de Care-computersystemen.

De Care Academy wordt ook gebruikt om, in samenwerking met de diverse leveranciers, nieuwe technieken en apparatuur te testen en verder te ontwikkelen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties