Care Schadeservice is gestart met de bouw van haar eigen opleidings- en ontwikkelingscentrum aan de Lange Dreef in Vianen. De eerste opleidingen en trainingen van de Care Academy starten op 1 april in het pand naast het hoofdkantoor.

Het doel van de academie is het Care-personeel op te leiden volgens haar eigen normen en met de apparatuur waarmee ook daadwerkelijk op de vestigingen gewerkt wordt. Een loods achter het hoofdkantoor van Care wordt nu omgebouwd tot complete vestiging, exclusief spuitcabine. Bij de training komt niet alleen het werkplaatspersoneel aan bod, maar in een aparte ruimte worden ook de Front Office-medewerkers opgeleid op het gebied van onder meer klantvriendelijkheid en de Care-computersystemen.

De Care Academy wordt ook gebruikt om, in samenwerking met de diverse leveranciers, nieuwe technieken en apparatuur te testen en verder te ontwikkelen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
B-to-C occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
Meest bekeken berichten
Recente reacties