Care Schadeservice is gestart met de bouw van haar eigen opleidings- en ontwikkelingscentrum aan de Lange Dreef in Vianen. De eerste opleidingen en trainingen van de Care Academy starten op 1 april in het pand naast het hoofdkantoor.

Het doel van de academie is het Care-personeel op te leiden volgens haar eigen normen en met de apparatuur waarmee ook daadwerkelijk op de vestigingen gewerkt wordt. Een loods achter het hoofdkantoor van Care wordt nu omgebouwd tot complete vestiging, exclusief spuitcabine. Bij de training komt niet alleen het werkplaatspersoneel aan bod, maar in een aparte ruimte worden ook de Front Office-medewerkers opgeleid op het gebied van onder meer klantvriendelijkheid en de Care-computersystemen.

De Care Academy wordt ook gebruikt om, in samenwerking met de diverse leveranciers, nieuwe technieken en apparatuur te testen en verder te ontwikkelen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 april 2026
Fixico One: vlootbeheer via één digitaal platform
2 april 2026
Occasionmarkt maart 2026 stabiel, B2C blijft grootste kanaal
2 april 2026
Geotab introduceert Hyundai-data zonder hardware
2 april 2026
ICDP: Dealers ervaren nu al dalende aftersalesomzet – EV vraagt om ander verdienmodel
1 april 2026
Verkoop gebruikte EV’s verdubbeld in maart
1 april 2026
Werkplaatsomzet onder druk, ondanks meer onderhoud
Meest bekeken berichten
Recente reacties