Marien Kreuger, operationeel directeur bij leasemaatschappij Arval, heeft het certificaat Duurzaam Autoleasen in ontvangst genomen. Het initiatief van stichting Duurzaam Repareren staat voor een ‘groene’ bedrijfsvoering en strategie.

“Al jaren adviseren wij onze klanten over een duurzaam wagenparkbeleid en onze berijders over een zuinige autokeuze”, zegt Kreuger. “Hiermee boeken wij positieve resultaten.” Zo is volgens Kreuger de gemiddelde CO2-uitstoot van het Arval-wagenpark de afgelopen vijf jaar met 35 procent gedaald.

Het certificaat is in de optiek van Kreuger “een mooie waardering van onze MVO-activiteiten”. Wat de onderneming betreft zit milieuvriendelijk ondernemen niet alleen in verlaging van de CO2-uitstoot. “Bijvoorbeeld voor reparaties en onderhoud van leaseauto’s werken wij samen met leveranciers die duurzame producten gebruiken. De elektriciteit voor ons eigen bedrijfspand wekken wij zoveel mogelijk op met onze 541 zonnepanelen.” 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties