De opmars van Color Glo, specialist op het gebied van de reparatie van kunststof, leer, textiel en vinyl, in Nederland gaat door. Onlangs is er weer een franchisenemer toegetreden tot het netwerk, dit keer in Lelystad.

Franchisenemer Alex van der Laan heeft vorige week zijn basisopleiding van 24 dagen afgerond. Het aantal vestigingen van Color Glo staat nu op 23. De 22e vestiging werd begin januari gestart in Groningen door ondernemer Eddie Tel.

“Diverse lease- en verzekeringsmaatschappijen, horecaketens en schadeherstelbedrijven hebben inmiddels hun interesse getoond in de mogelijkheden die het bedrijf biedt om schades snel, duurzaam en voordelig te repareren”, aldus Joep Boom, commercieel directeur bij Color Glo.

Een maand geleden ontving de interieurspecialist van het Franchise Research Institute uit Amerika nog een belangrijke accreditatie. Color Glo werd toen betiteld als ‘World Class’.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties