De nieuwe Continental Winter Contact TS 850 winterband heeft bij de winterbandentest van het Duitse automagazine Auto Zeitung een eerste plaats behaald. De testredactie van het tijdschrift had vooral lof voor het uitgebalanceerde rijgedrag en het hoge veiligheidsniveau.

Winnaar Conti werd vergezeld van de Nokian WR D3, Goodyear Ultragrip 8, Dunlop SP Winter Sport 4D en Michelin Alpin A4, respectievelijk op de tweede tot en met de vijfde plaats. Ook de Pirelli Snowcontrol serie 3 (plaats 6), Vredestein Snowtrac 3( plaats 7) en Bridgestone Blizzak LM-32 (plaats 8) waren in de test opgenomen.

De bandentest werd gedaan in de maat 205/55 R 16 H. Het testvoertuig was een Ford Focus 1.6 Eco Boost.

In de test besteedde Auto Zeitung ook aandacht aan de relevantie van het nieuwe EU-bandenlabel voor winterbanden. Volgens het blad is het slechts een vage oriëntatiehulp bij winterbanden.

Conti won in februari dit jaar ook al de zomerbandentest van de ANWB. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties