In Nederland komen steeds meer schadebedrijven in de problemen. De rendementen staan meer dan ooit onder druk. Een koude sanering kan volgens velen niet uitblijven. Een perspectief waar menig ondernemer de koude rillingen van krijgt. Automotive Insiders organiseert daarom op 31 januari een speciale bijeenkomst.

Op deze middag in het Bilderberg Hotel De Klepperman in Hoevelaken geven belangrijke partijen hun visie over mogelijke oplossingen.

Zo zal Alexander Heijkamp, sectormanager automotive van Rabobank, toelichten wat hun visie is en op welke punten de bank de ondernemers en hun bedrijf beoordeelt. Robert Klinkert is partner bij Middenduin Automotive. Hij zal uitgebreid stilstaan bij de mogelijkheden die ondernemers hebben om zo goed mogelijk uit de crisis te komen. Johan van Klinken, algemeen directeur van Care Schadeservice, zal het standpunt van zijn bedrijf naar voren brengen en aangeven wat volgens hem de noodzakelijke stappen zijn om tot een gezonde markt te komen. Ook de algemeen Focwa-voorzitter Frits Huffnagel is aanwezig en zal toelichting geven op de visie van Focwa.

De aanwezigen kunnen aan de hand van de inleidingen reageren op een paneldiscussie, waaraan ondermeer Athlon-coo Jeroen Geenen en Martin Vriens van MSXI deelnemen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties