In Nederland komen steeds meer schadebedrijven in de problemen. De rendementen staan meer dan ooit onder druk. Een koude sanering kan volgens velen niet uitblijven. Een perspectief waar menig ondernemer de koude rillingen van krijgt. Automotive Insiders organiseert daarom op 31 januari een speciale bijeenkomst.

Op deze middag in het Bilderberg Hotel De Klepperman in Hoevelaken geven belangrijke partijen hun visie over mogelijke oplossingen.

Zo zal Alexander Heijkamp, sectormanager automotive van Rabobank, toelichten wat hun visie is en op welke punten de bank de ondernemers en hun bedrijf beoordeelt. Robert Klinkert is partner bij Middenduin Automotive. Hij zal uitgebreid stilstaan bij de mogelijkheden die ondernemers hebben om zo goed mogelijk uit de crisis te komen. Johan van Klinken, algemeen directeur van Care Schadeservice, zal het standpunt van zijn bedrijf naar voren brengen en aangeven wat volgens hem de noodzakelijke stappen zijn om tot een gezonde markt te komen. Ook de algemeen Focwa-voorzitter Frits Huffnagel is aanwezig en zal toelichting geven op de visie van Focwa.

De aanwezigen kunnen aan de hand van de inleidingen reageren op een paneldiscussie, waaraan ondermeer Athlon-coo Jeroen Geenen en Martin Vriens van MSXI deelnemen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
3 april 2026
PartsPoint: succesvolle AutoTechnica 2026
3 april 2026
Sectorgids wil samenwerking batterijsector versterken
3 april 2026
Europese EV-markt is verdeeld
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
Meest bekeken berichten
Recente reacties