Euromaster opent zaterdag 8 oktober in Den Haag haar nieuwe pand. Daarbij krijgen de eerste 25 klanten uit die stad twee banden gratis die in de vestiging op voorraad zijn. De actie geldt alleen voor particulieren met een personen- of bestelauto.

De bandenspecialist verhuist van de Wegastraat naar de Oude Middenweg 205, omdat het op zoek moest naar grotere huisvesting. De opslagcapaciteit voor banden is nu fors vergroot en alle apparatuur is vernieuwd.

Euromaster in Den Haag is het tweede Lease Service Point tijdens de Bandenwisselweken voor winterbanden. Het filiaal in Nieuwegein wist vorig jaar honderd wissels op één dag in één vestiging te realiseren. Dat betekent dat er iedere vijf minuten een auto onderhanden is genomen, waarmee Euromaster destijds een record neerzette.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juni 2026
Arie van den Ban, oprichter Van den Ban Autobanden, overleden
3 juni 2026
Nippon Paint ziet af van overname AkzoNobel
3 juni 2026
ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over
3 juni 2026
Geoptimaliseerde processen bij Gomes Aalsmeer
2 juni 2026
CBb schrapt boete ACM aan Volkswagen
2 juni 2026
Bosch vult airco-assortiment aan met druksensoren
Meest bekeken berichten
Recente reacties