In Duitsland bestaat sinds een jaar de website Motory.de, het Facebook voor autofans. De website die eind 2013 in Hamburg werd opgestart telt inmiddels meer dan één miljoen voertuigprofielen en groeit snel.

Motory werkt op veel gebieden hetzelfde als Facebook. Er kunnen berichten, foto’s en video’s worden geplaatst; liken en disliken is mogelijk en als de autofan liever in een bepaalde groep wil bewegen is dat eveneens een optie. De oprichters hebben zich echter ten doel gesteld om naast social media meerdere diensten met elkaar te verbinden. Zo kunnen gebruikers een profiel aanmaken voor hun auto en deze zo nodig in de etalage zetten; er is een brandstofcalculator en een online serviceboek. Alles natuurlijk ook via de app verkrijgbaar.

Bibliotheek

In digitale bibliotheek van Motory.de is het tevens mogelijk om de reparatiegeschiedenis van de auto in te zien of kunnen kleine reparaties aan de hand van een workshop bezoek zelf worden aangegaan. Motory.de zegt dat de gebruikersgegevens niet worden gedeeld met derden en dat de data-overdracht ook achter slot en grendel zit. Of de website ook in Nederland voet aan de wal gaat krijgen is niet bekend.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 juli 2025
Tesla-rijders besparen 32 miljoen ton CO₂-uitstoot
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
7 juli 2025
IBIS Istanboel was een “IBIS-klassieker”
Meest bekeken berichten
Recente reacties