De Federatie van Historische Auto- en Motor Clubs (Fehac) doet onderzoek naar de reparatie- en onderhoudsactiviteiten bij klassieke voertuigen. De organisatie houdt samen met Fiva, de internationale belangenbehartiger voor eigenaren van klassieke voertuigen, de komende maanden een enquête.

Fehac wil de problemen in kaart brengen die oldtimereigenaren tegenkomen bij reparatie of onderhoud aan hun voertuigen. De enquête-uitslag kan leidend zijn bij te ondernemen actie binnen de klassiekenbranche.

Fehac en Fiva waren vorig jaar ook betrokken bij een onderzoek van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven. Destijds is gebleken dat bijna duizend leden van de Bovag-afdeling regelmatig actief zijn met het repareren en onderhouden van klassieke auto’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 mei 2026
AutoScout24: Gebruikte EV ruim 7 procent duurder
8 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met Leapmotor uit, Opel voorop
8 mei 2026
15.525 meer auto’s gedemonteerd in 2025
8 mei 2026
Autotelex ziet stijgende restwaarden EV
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
Meest bekeken berichten
Recente reacties