Om de ‘komkommertijd’ te overbruggen komt Fleetselect Online Autoveilingen in de maanden juli en augustus met een opvallende actie voor auto-inkopers. Bij vrijwel iedere auto die online gekocht wordt via een open of gesloten veiling krijgt de inkoper een gratis entreebewijs voor pretpark Walibi in Biddinghuizen.

“De zomerstilte van vroeger bestaat niet meer”, aldus Edwin van der Hout van het online veilinghuis. “De branche draait gewoon door en dat geldt ook voor ons. We hebben in juli en augustus vele tientallen veilingen.” Kopers kunnen in de actieperiode per bedrijf tot maximaal vier gratis entreekaarten verdienen.

Fleetselect verkoopt maandelijks zo’n 1.000 auto’s, met name einde-contractwagens. Bijna negentig procent van de ingebrachte auto’s wordt daadwerkelijk verkocht. Het veilinghuis had onlangs nog de Peugeot 508 onder de hamer.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties