Zuid-Korea heeft toeleveranciers Bosch, Continental en Denso boetes opgelegd  van in totaal bijna 75 miljoen euro. De bedrijven zouden in Zuid-Korea prijsafspraken hebben gemaakt.

De boetes zijn naar rato van de ernst van de overtredingen. Volgens de Zuid-Koreaanse mededingingsautoriteit  is Denso de grootste boosdoener. Voor prijsafspraken door twee dochterbedrijven moet het nu 40 miljoen ophoesten. Continental is een goede tweede met een boete van 30 miljoen. Bosch komt er relatief nog het best van af met een boete van 3,8 miljoen euro.

In een reactie laat Continental weten dat de prijsafspraak het werk is geweest van individuen die zich niet hebben gehouden aan “de interne gedragsregels, waarden en overtuigingen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 mei 2026
Eerste allseasonband met dubbel A-label is een Vredestein
26 mei 2026
Vergrijzing op de weg neemt snel toe
26 mei 2026
Indicata: occasionmarkt gevoelig voor externe schokken
26 mei 2026
Geen brug te ver
26 mei 2026
Same day delivery in de autobranche: waarom je bezorgoperatie nét zo belangrijk is als je voorraad
25 mei 2026
Vraag het de jongens
Meest bekeken berichten
Recente reacties