Frank Endenburg versterkt vanaf 19 mei het verkoopteam van Rijpma Equipment. Het werkgebied van de nieuwe salesmedewerker focust zich met name op de wielservice en hefmiddelen voor dealerorganisaties, bandenspecialisten en grossiers.

Rijpma Equipment heeft verkoopt John Bean wielservice-apparatuur en de gehomologeerde wielservice apparatuur voor VW, Audi, Seat, Skoda en Porsche. Daarnaast heeft het bedrijf ook de Boxer-lijn verworven voor de wielservice van trucks.

Endenburg zal zijn ervaring en kennis op het gebied van truck wielservice inzetten voor de huidige en nieuwe gebruikers van Boxer wielservice-apparatuur. Hij werkte hiervoor ruim vier jaar als rayonmanager Noord en Zuid-Holland bij Oskamp Equipment.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Best gelezen in 2025: RDW compenseert eigenaren kampeerauto
24 december 2025
Nieuw verkeersbord voor milieuzones
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
Meest bekeken berichten
Recente reacties