Frank Endenburg versterkt vanaf 19 mei het verkoopteam van Rijpma Equipment. Het werkgebied van de nieuwe salesmedewerker focust zich met name op de wielservice en hefmiddelen voor dealerorganisaties, bandenspecialisten en grossiers.

Rijpma Equipment heeft verkoopt John Bean wielservice-apparatuur en de gehomologeerde wielservice apparatuur voor VW, Audi, Seat, Skoda en Porsche. Daarnaast heeft het bedrijf ook de Boxer-lijn verworven voor de wielservice van trucks.

Endenburg zal zijn ervaring en kennis op het gebied van truck wielservice inzetten voor de huidige en nieuwe gebruikers van Boxer wielservice-apparatuur. Hij werkte hiervoor ruim vier jaar als rayonmanager Noord en Zuid-Holland bij Oskamp Equipment.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
5 mei 2026
‘Wij zijn de Hornbach van de ledverlichting’
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
Meest bekeken berichten
Recente reacties