Directeur Frank Vos van het opleidingsinstituut voor de carrosseriebranche VOC zal per 1 mei 2017 de organisatie verlaten. Hij wil met zijn vertrek de weg vrijmaken voor een aantal gewenste veranderingen binnen VOC en het opleidings- en ontwikkelingsfonds OOC.

VOC nieuwe stijl, zo heet het in een persbericht, “heeft een sterkere focus op het aansluiten van de wensen in de markt en het vertalen daarvan naar passende oplossingen voor een toekomstbestendige branche. Het VOC-bestuur wil deze ontwikkeling graag krachtig doorzetten.”

Een van de aangekondigde veranderingen is het ontvlechten van VOC en OOC. VOC en OOC krijgen een nieuwe directeur, die nog niet bekend is. Het VOC-bestuur zal zichzelf ontbinden en omvormen tot een raad van toezicht.

VOC was niet voor nader commentaar bereikbaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 maart 2026
Continental zegt vaarwel tegen kolen en zware stookolie
4 maart 2026
In dit grote Europese land zijn in februari 2026 slechts 12 benzineauto’s verkocht
4 maart 2026
Igus introduceert keramische kogellagers: 65x slijtvaster
4 maart 2026
Twee nieuwe productgroepen voor Hengst Filtration
4 maart 2026
Werk-privébalans
3 maart 2026
Dieselbusje blijft populair, dieselauto vooral buiten de Randstad
Meest bekeken berichten
Recente reacties