Het voormalige ING Car Lease en Alphabet Rijswijk zijn fysiek één bedrijf. De juridische samenvoeging vindt met terugwerkende kracht op 1 februari plaats. Alle klanten worden nu centraal vanuit Breda beheerd. Eind vorig jaar werd al de naamswijziging gerealiseerd, als gevolg van de verkoop van ING Car Lease aan BMW.

“Dankzij de geweldige inzet van zowel de collega’s in Breda als in Rijswijk, hebben wij de technische integratie in een recordtijd van nog geen twee maanden weten te realiseren”, aldus Anne Brons, directeur marketing en Business Development bij het nieuwe Alphabet.

Met de fysieke integratie is de vestiging in Rijswijk gesloten en fungeert Breda als hoofdkantoor. Het Directieteam van Alphabet Nederland bestaat uit ceo John A. Spies, Roger Rooden als cfo, Luuk van Halder is coo, Ivo Lissone treedt aan als verkoopdirecteur en Anne Brons is directeur marketing en Business Development.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
Occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
2 juli 2025
1,0 procent meer apk’s in eerste halfjaar
2 juli 2025
Breeman verder als Dusseldorp
2 juli 2025
Zwarte goud
2 juli 2025
‘Liever een klein baasje dan een grote knecht’
Meest bekeken berichten
Recente reacties