Een mede-eigenaar van een garagebedrijf in Reusel heeft een voorwaardelijke celstraf van 15 maanden gekregen voor het in brand steken van zijn eigen bedrijf. De man was licht depressief toen hij tot zijn daad overging.

De garagehouder was zeer uitvoerig te werk gegaan. Om zeker te zijn dat zijn bedrijf daadwerkelijk zou afbranden had hij een verfbrander op een stoel vastgemaakt en deze gericht op een jerrycan met benzine. Ook had hij verspreid over het bedrijf verschillende jerrycans met brandstof weggezet. Daarnaast had hij de tank van een auto doorboord. Desalniettemin wilde de garage maar geen vlam vatten. Daarop keerde de man terug en stak een met benzine doordrenkte lap een jerrycan aan. De snel aanwezige brandweer kon voorkomen dat het vuur zich verder over het bedrijf verspreidde.

Het kostte de politie weinig moeite om de man de volgende dag aan te houden voor brandstichting. De rechter oordeelde dat de garagehouder weliswaar zijn zaak doelbewust had aangestoken maar dat hij ten tijde ook depressief was. Inmiddels zou de garagehouder zijn leven weer op de rit hebben.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juni 2026
Arie van den Ban, oprichter Van den Ban Autobanden, overleden
3 juni 2026
Nippon Paint ziet af van overname AkzoNobel
3 juni 2026
ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over
3 juni 2026
Geoptimaliseerde processen bij Gomes Aalsmeer
2 juni 2026
CBb schrapt boete ACM aan Volkswagen
2 juni 2026
Bosch vult airco-assortiment aan met druksensoren
Meest bekeken berichten
Recente reacties