Elf bij Bovag aangesloten autoverhuurbedrijven zijn na een stemronde via internet en SMS door meer dan 2.000 consumenten genomineerd voor de titel Autoverhuurder van het Jaar 2012.

De elf genomineerden voor Autoverhuurder van het Jaar 2012 zijn Century Autoverhuur in Assen, Autoverhuur Bultman in Emmeloord, Friesland Lease in Drachten, Autoverhuur Bultman in Apeldoorn, Dallinga Delfzijl in Farmsum, Auto Rent Princen in Weert, Auto Rent Eindhoven, Sixt op Schiphol, Autoverhuur Bultman in Deventer, Hertz Autoverhuur in Utrecht en Europcar Autoverhuur (Binckhorstlaan) in Den Haag.

De genomineerde bedrijven krijgen op korte termijn een mysteryshopper over de vloer. Op basis van zijn bevindingen brengt die verslag uit aan de vakjury. De finale is op 14 november in het FC Zwolle Stadion tijdens de jaarvergadering van Bovag Verhuurbedrijven.

De voorgaande winnaars zijn Auto Rent Dallinga (2011) Auto Rent Princen (2010) en Autoverhuur Bultman (2009).

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 maart 2026
Reparatiekosten auto’s stijgen naar recordniveau
23 maart 2026
Michelin komt met energiezuinige banden: Primacy 5 en Pilot Sport 5
23 maart 2026
Diesel Scholten wint Skills Heroes autospuiten
23 maart 2026
AutoTechnica is België ontgroeid
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
Meest bekeken berichten
Recente reacties