Gerben Batstra (48) is vandaag gestart als de nieuwe directeur Customer Service bij Volvo Car Nederland. Eerder was hij werkzaam bij onder meer Vanderlande Industries, Paccar Parts Europe (DAF) en Citroën Nederland.

Batstra heeft diverse functies uitgeoefend op het vlak van aftersales, parts, service, software development, fleet management, quality- en projectmanagement. Batstra is bovendien een autoliefhebber. In zijn vrije tijd houdt hij zich graag bezig met restauratie van klassiekers.

Richard Snijders, algemeen directeur Volvo Car Nederland over de komst van de nieuwe directeur Customer Service: “Met de komst van Gerben Batstra is de directie van Volvo Car Nederland verrijkt met een pure professional die zowel technisch als commercieel de juiste ervaring heeft. Hij is een aanwinst voor Volvo en ik kijk dan ook uit naar een succesvolle samenwerking.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
26 februari 2026
Personeelstekort Duitse auto-industrie zet ook werkplaatsen onder druk
26 februari 2026
Hoe bereiken we Gen-Z?
Meest bekeken berichten
Recente reacties