GMTO biedt autobedrijven de mogelijkheid een laadpaal voor hybride en EV aan te schaffen. Dat gebeurt in de huisstijl van de opleider en in samenwerking met Justplugin.

De afgelopen jaren leidde GMTO meer dan vijfhonderd bedrijven op tot hybride- en EV-specialist. Volgens Arjen Woudstra, manager operations, is het aanbieden van een laadpaal daarom een logische stap. Daarnaast is de nieuwe dienst volgens hem een gevolg van de vraag bij klanten.

Justplugin levert de laadpaal en verzorgt het proces rond offerte en plaatsing. Het garagebedrijf kan zich daardoor bezighouden met zijn kernactiviteit. De partners bieden twee mogelijkheden: de ondernemer koopt de laadpaal en bepaalt zelf de laadprijs; de laadpaal blijft eigendom van Justplugin. GMTO ziet vele voordelen van een eigen laadpaal, zoals uitstraling, verkoop van hybrides en EV’s, elektrische leenauto’s, diagnose aan accupakket en laadinterface en verhogen van de service.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties