Het Amerikaanse concern Google is één van de belangrijkste sprekers tijdens het internationale schadecongres IBIS dat in mei in Barcelona wordt gehouden. Op het congres zullen Richard Offermann en Tanja Hufschmidt (automotive bij Google) een presentatie houden, onder andere over de disruptieve invloed van Google op de branche.

Het IBIS-thema dit jaar luidt ‘changing future landscapes’ en daarin past de presentatie van Google natuurlijk prima. Offermann en Hufschmidt staan op de allereerste congresdag ingepland en zullen onder meer aandacht besteden aan de toekomstige rol van Google in de automotive- en de verzekeringsbranche. Daarnaast kondigt IBIS aan dat ook Neil Atherton van Autoglass en John van Alstyne van I-Car op het programma staan.

IBIS wordt dit jaar gehouden van 23 tot en met 25 mei in Barcelona. Het congres trekt jaarlijks enkele honderden deelnemers vanuit de internationale schadeherstelwereld.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2026
Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet
20 mei 2026
DKV Mobility neemt MKB Brandstof over
20 mei 2026
Ayvens: Stijgende belangstelling voor occasionlease
20 mei 2026
Dealers positiever over importeurs
20 mei 2026
Chinese intelligentie
19 mei 2026
ACM akkoord met overname Bovemij door a.s.r.
Meest bekeken berichten
Recente reacties