Autec-VLT Automotive Equipment heeft van het Ministerie van Defensie de opdracht ontvangen om zes complete remteststraten te leveren voor keurings- en diagnosestations (KDT’s). De opstellingen zijn geschikt voor alle wielvoertuigen, inclusief 6×6 en 8×8.

In iedere straat wordt een remmentestbank opgenomen, inclusief lift met de mogelijkheid tot tegenovergesteld draaien en volledig mechanische rolblokkering. Daarnaast worden er pedaalkracht- en luchtdrukopnemers, heavy duty spelingsdetectoren, sideslip testers en een Autest roetmeter MS910 met nulemissiekast in verwerkt. De VLT Brakedata software zorgt voor uitgebreide analyses en opslag van gegevens.

De teststraten zullen in zes verschillende KDT’s in Nederland geïnstalleerd worden en in combinatie met bestaande en nieuw te bouwen inspectieputten gebruikt worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 november 2025
Fusie AkzoNobel en Axalta in de maak
18 november 2025
‘Desinformatie schaadt vertrouwen in EV’
18 november 2025
‘De Buggy verveelt nooit’
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
Meest bekeken berichten
Recente reacties