Harry Eskes start het PR- en communicatiebureau Elda PR. Hij heeft jarenlange ervaring in de branches automotive, mobiliteit, retail en beurzen, dit bij werkgevers als Jansen Jager, Amsterdam RAI en Mitsubishi Nederland.

“Deze tijd heeft twee kanten. Bedrijven slanken af, er zijn fusies en reorganisaties en toch wil men bouwen aan naamsbekendheid. Dat werk moet gedaan worden. Dus is er in PR en communicatie voldoende te doen”, zegt Harry Eskes.

Met Elda PR ligt de focus eerst op de sectoren automotive en mobiliteit. “Bedrijven zoeken hulp in communicatie, hebben dat ook nodig in de competitieve automotive en mobiliteitsbranche. Liefst van iemand met veel ervaring, die toevoegt wat er intern niet is. Daar liggen mijn kansen. Maar ook bij bedrijven die van bureau willen switchen, omdat ze onvoldoende aandacht krijgen of zich niet thuis voelen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties