Het nieuwe Hartsant concept Q-Match, dat begin dit jaar als pilot is gestart, wordt uitgebreid met een leenautoplan. Tijdens komende Autoprofessioneel en Schadeherstel Vakbeurs in Hardenberg kunnen schadeherstellers kennis maken het de nieuwe service, die samen met J&T Autolease wordt verzorgd.

Haalt de schadehersteller de vooraf afgesproken maandomzet, dan krijgt hij het maandelijkse leasebedrag van zijn leenauto gecrediteerd door Hartsant. Er kan gekozen worden uit de modellen Volkswagen Up, Peugeot 107, Peugeot 208 of Fiat 500. Aan elk model hangt een andere omzetdoelstelling. Het leasecontract loopt twee jaar.
Eind deze maand zullen de eerste voertuigen al worden ingezet bij diverse schadeherstelbedrijven.

Q-Match is de gecertificeerde productlijn van Hartsant Crash Repair Parts en bestaat uit plaatwerk, bumpers, grillen, verlichting, spiegels en een complete lijn koeling.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties