Cartal Rijsbergen zal de komende tijd het Hella Service Partner garageconcept gaan uitrollen in de provincies Noord- en Zuid Holland. Op dit moment zijn er vijftien van die partners in het werkgebied van Cartal Rijsbergen actief. Doel van de samenwerking is om dit aantal te verhogen naar veertig à vijftig stuks.

“De samenwerking is mede tot stand gekomen door de gedeelde wens om de vrije garage, in het geval van een complex technisch probleem, zelf verder te kunnen helpen. Het Hella Service Partner garageconcept biedt de garage optimale technische ondersteuning met behulp van technische voertuigdata, een technische helpdesk en verschillende mogelijkheden op het gebied van diagnose.”

Hella en Cartal boden in het verleden ook al het partnerschap aan, maar door de fusie van Cartal eind 2009 met Rijsbergen Automaterialen lag deze samenwerking redelijk stil. Daar is na uitvoerig overleg nu dus verandering in gekomen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
Meest bekeken berichten
Recente reacties