Hertz Autoverhuur is een samenwerking gestart met Lesautorent om lesauto’s te kunnen verhuren aan rijscholen. Volgens Hertz is gebleken dat bij schade, autopech of tijdelijke drukte eigen lesauto’s van rijscholen niet toereikend zijn. 

Hertz voorziet in complete lesauto’s met dubbele bediening, spiegels, navigatie, L-borden en op aanvraag gepersonaliseerde bestickering die via het platform van LesautoRent gehuurd kunnen worden.

Henk van den Helder, General Manager Hertz Benelux, reageert enthousiast: “Wij blijven ons onderscheiden en ook dit is weer een gat in de markt. Met deze exclusieve samenwerking kunnen wij ook in de rijschoolbranche onze producten en diensten aanbieden tegen zeer competitieve tarieven. We beginnen in de Randstad maar we zullen er niet van opkijken dit al na een paar maanden uit te breiden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties