In het tevredenheidsonderzoek dat Otto Work Force het afgelopen half jaar heeft gehouden onder haar medewerkers, krijgt autoschuifdakenfabrikant Inalfa Roof Systems uit Venray de hoogste score. Zij waarderen met name het aangeboden werk, de respectvolle behandeling en de begeleiding vanuit Inalfa.

Directievoorzitter Frank van Gool: “Elk half jaar doen wij een onderzoek naar de tevredenheid van onze klanten en medewerkers. De rapportages die hieruit voortvloeien zijn voor ons van groot belang, om zo onze dienstverlening te optimaliseren. Daarmee zijn we niet alleen de klant van dienst, maar ook de medewerkers.”

Inalfa heeft de pijlen gericht op groei in met name China. Mede daarom is in april vorig jaar het bedrijf overgenomen door Beijing Hainachuan Automotive Parts Company en enkele investeringsmaatschappijen. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties