Innovam introduceert een vernieuwd programma praktijktrainingen voor leerlingen (Eerste) Verbrandingsmotortechnicus. De RPT-trainingen zijn geüpdatet in samenwerking met Kemper en Van Twist Diesel, een specialist in dieselmotoren- en aggregaten. Innovam zal in de trainingen gebruik maken van de specialistische kennis en moderne materialen van de dieselspecialist.

Rob van Twist, directeur van Kemper en Van Twist over de samenwerking: “Wij kunnen zo bijdragen aan de kwaliteit van de opleiding en het ontwikkelen van goede vakmensen voor onze sector.” De samenwerking is extra bijzonder, omdat zijn oom Gerard van Twist de grondlegger was van de stichting VAM, waaruit Innovam is voortgekomen.

Innovam liet onlangs nog weten dat de bezuinigingsplannen van de overheid ook de opleidingswereld bereiken, omdat nu veel technici hun opleidingstraject op een lager niveau beginnen en vervolgens doorleren met overheidssteun.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties