Hyundai-importeur Greenib Car is tijdens de internationale Parts Conference van Mobis Hyundai op Malta gelauwerd als meest innovatieve marketeer van Europa. Het automerk prijst de importorganisatie vanwege haar aanpak op het gebied van aftersalesmarketing.

“De programma’s zijn niet alleen innovatief en praktisch in het gebruik, maar stimuleren de dealers gebruik te maken van de hulpmiddelen die de importeur aanreikt. Daardoor is Greenib Car als Most Innovative Marketeer een voorbeeld voor de rest van Europa”, aldus het juryrapport.

De importeur had al meerdere marketingprogramma’s voor aftersales, waaronder vijf jaar driedubbele garantie. In 2012 is dit uitgebreid met het Hyundai Webbased Planning Systeem, een autoverzekering met vijf jaar nieuwwaarde, de levenslange mobiliteitsgarantie en kaartupdates voor het navigatiesysteem.

Onlangs werden vier Nederlandse dealerbedrijven geroemd op het gebied van klanttevredenheid. Lees er hier alles over >>

V.r.n.l Aftersalesdirecteur Theo Eitjes, manager Parts & Accessories Frans Ruijter, manager Services & Warranty Leon Gordijn, marketingdirecteur Bas Wibier. Op de voorgrond Thijs Kapper productmanager Parts & Accessoiries en Suzanne Beukers ,Dealer Advertising Coordinator met links de bokaal.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
29 december 2025
Van Mossel dealer en servicepartner Maserati
29 december 2025
Allianz Direct: Helft meer schademeldingen
Meest bekeken berichten
Recente reacties