Alle Nederlandse en Belgische Land Rover-dealers hebben het onlangs tegen elkaar opgenomen in een strijd om de titel Beste Land Rover Monteursteam van Nederland en Benelux. Het team van Jager Auto Heemskerk is als winnaar uitgeroepen.

Bij de strijd stond de dagelijkse praktijk centraal en daarom werden de 20 Nederlandse en 22 Belgische dealers in hun eigen werkplaatsen en dagelijkse werksituatie getoetst. Hierbij is in iedere vestiging een identieke en nieuwe Range Rover gebruikt, die binnen twee uur afleverklaar gemaakt moest worden. Technici van Land Rover hadden daarbij een aantal uitdagende storingen ingebracht.

Het team van Jager presteerde uiteindelijk het beste in het vinden van de meeste storingen, de kortste werktijd en het minst aantal ingezette monteurs. Ook vond de jury het werkrapport van team Jager het beste.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
Meest bekeken berichten
Recente reacties