Jeroen van Hooff is met ingang van oktober de nieuwe algemeen directeur van Easyfairs Nederland. Van deze internationale organisator van beurzen en evenementen maakt ook Evenementenhal deel uit.

De 46-jarige Van Hooff is nu nog werkzaam als bestuurslid van de HR-dienstverlener ManpowerGroup Nederland. In die rol is hij eindverantwoordelijk voor marketing & communicatie en bedrijfsontwikkeling. Eerder was Van Hooff algemeen directeur van Randstad Callflex en ceo van Tele’Train-Verint, specialist op het gebied van klantcontact.

Beurzenbranche

Sinds de overname van Evenementenhal behoort Easyfairs wereldwijd tot de top 20 van de beurzen- en evenementenbranche. “Het is mijn streven om het bedrijf tot de nummer 1 in Nederland te maken”, aldus Van Hooff. Easyfairs en Evenementenhal zijn volgens Eric Everhard, oprichter en ceon van Easyfairs, met succes samengevoegd tot één bedrijfsentiteit in Nederland. “Wij  hebben in de afgelopen maanden een heldere organisatiestructuur weten neer te zetten. De benoeming van Jeroen maakt het plaatje compleet.” Cornelien Baijens en Martine Bramer-Bekmann werden in april aangesteld als Business Unit Directors. Aan hen de taak om alle evenementen en beurzen van Easyfairs en Evenementenhal in Gorinchem, Hardenberg en Venray in goede banen te leiden.  
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
Meest bekeken berichten
Recente reacties