Kia Nederland breidt haar organisatie uit met Eric van der Werf als manager corporate sales. Vanaf 12 september start Tijmen van Iersel als manager van de afdeling fleetsales & leasing en tot slot wordt de verkoop binnendienst van Kia versterkt met Dirk Heling.

Van der Werf wordt verantwoordelijk voor het onderhouden van contacten met en het uitbreiden van de belangrijkste zakelijke relaties van de importeur en Van Iersel heeft ervaring opgedaan bij onder andere Renault Nederland, Europcar en BMW Group Nederland. Hij staat voor de taak om de voorziene groei van Kia in de zakelijke markt verder in goede banen te leiden. Heling werkte al voor Kia in een gecombineerde verkoopfunctie en zal zich nu volledig focussen op de backoffice-activiteiten van fleetsales & leasing.

“Daarmee is onze fleetsales & leasing-afdeling voorlopig op oorlogssterkte. Kia wordt een steeds serieuzere gesprekspartner in de zakelijke markt”, aldus algemeen directeur Cor Baltus.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties