Focwa Eurogarant schadebedrijf Verweij in Den Haag is per direct aangesloten bij het schadevolgsysteem van Elbé Development. Voor de klanten van Verweij is het nu mogelijk om tijdens het reparatieproces zijn of haar schadedossier realtime te volgen.

Daarnaast heeft manager Marco van Wingerde de keuze gemaakt om het bedrijf aan te sluiten bij het nieuwe landelijke concept Gratisleenbus.nl voor gratis vervangend bedrijfsvervoer. “Met dit concept wil Verweij Autoschade de service als onafhankelijke schadehersteller verder uitbreiden voor haar ondernemende klanten.” De Haagse schadehersteller werkt voor vrijwel alle verzekeringsmaatschappijen en doet niet aan schadesturing.

Beckers Autoschade in Eindhoven, Helmond en Valkenswaard en de Vallei Autogroep in Veenendaal gingen Verweij al voor met de ingebruikname van het Elbé-volgsysteem voor schadereparatie. Roelof van Leeuwen, directeur Elbé Development geeft aan dat er nog meer geïnteresseerde bedrijven zijn: “We zijn in gesprek met enkele bedrijven en tevens zijn we op 28 september ook aanwezig op de Focwa-bijeenkomst om het schadevolgsysteem te presenteren aan de leden van de branchevereniging.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2025
Thomas Wolters bestuurslid BOVAG
20 maart 2025
Sterk, licht, groen en circulair staal
19 maart 2025
CarGarantie: Reparatiekosten boven 700 euro
19 maart 2025
Diks Autoverhuur start franchise
19 maart 2025
Micha Roco voorzitter Hyundai dealervereniging
19 maart 2025
Inter Cars opent logistieke hub
Meest bekeken berichten
Recente reacties