Jan-Christiaan Koenders (52) wordt per 1 januari 2017 algemeen directeur van Toyota-/Lexus-importeur Louwman & Parqui. Hij is de opvolger van Pieter van der Velden, van wie vorige week bekend werd dat hij functie neerlegde.

Koenders startte in 1993 zijn carrière bij BMW Noord-Amerika, waar hij tot voor kort ook Chief Operating Officer was. Daarvoor had hij onder meer verschillende leidinggevende marketingposities bij BMW AG München voor zowel BMW als Mini. In zijn meest recente rol bij BMW was hij verantwoordelijk voor het voorbereiden van het Europese dealernetwerk op veranderingen binnen de auto-industrie, zoals de nieuwe kansen voor verkoop en service van mobiliteit via internet en de komst van de zelfrijdende auto.

In het persbericht van de importeur over de aanstelling zegt Koenders: “Ik ben verheugd om het sterke team van Louwman & Parqui met de topmerken Toyota en Lexus en het dealernetwerk te mogen voorbereiden op alle spannende veranderingen die ons te wachten staan in de auto-industrie.” Eric Louwman, president van Louwman & Parqui en Louwman Group is “trots en blij” met de komst van Koenders. “Met Jan-Christiaan verwachten wij nog beter in te kunnen spelen op de uitdagingen die ons te wachten staan in de automobielindustrie.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 april 2026
Stellantis breidt verkoop gebruikte onderdelen uit via eBay
7 april 2026
Vechten om een laadpaal – zo groot is de drukte in Nederland
7 april 2026
UD Autoparts opent tweede vestiging, in Nijkerk
7 april 2026
Stadsgarage Autoweerd onder nieuw bewind
6 april 2026
Als alles klopt
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
Meest bekeken berichten
Recente reacties