Gefco Benelux heeft dit jaar voor onder meer Peugeot, Citroën, Mitsubishi, Fiat en Chrysler 24,5 procent meer personenauto’s en bestelwagens vervoerd dan vorig jaar. In 2009 was er nog een forse volumedaling op de autotransportmarkt met -22.45 procent en -39,4 procent voor bestelwagens. De prognoses voor 2011 zijn positief.

In 2011 verwacht het Franse Gefco Automotive een totale markt van rond de 500.000 personenauto’s, een stijging van drie procent ten opzichte van 2010. De verwachting bij het aantal bestelwagens is 60.000 stuks, tien procent meer.

Komend jaar zal Gefco in Oosterhout meer materieel inzetten om te kunnen voldoen aan de vraag van dealers en autofabrikanten. Het bedrijf gaat ook verder investeren in de kwaliteit van het logistieke proces door onder meer een pilot te starten van een track & trace systeem.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 november 2025
Fusie AkzoNobel en Axalta in de maak
18 november 2025
‘Desinformatie schaadt vertrouwen in EV’
18 november 2025
‘De Buggy verveelt nooit’
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
Meest bekeken berichten
Recente reacties