Lantinga Automaterialen wordt vanaf 1 mei Bosch First Supplier. Vertegenwoordigers van Robert Bosch Nederland en het managementteam van Lantinga Automaterialen ondertekenden daartoe eerder deze maand een overeenkomst.

“Lantinga Automaterialen is al vele jaren een goede relatie van Bosch en heeft de voorbije tijd hard gewerkt om te voldoen aan de criteria om Bosch First Supplier te worden. Ik ben blij dat Lantinga Automaterialen hierin geslaagd is,” zegt Rene Heidt, Sales Manager Robert Bosch Nederland.

Volgens Paul Lantinga, algemeen directeur van Lantinga Automaterialen is het statuut van Bosch First Supplier een logische uitbreiding van de reeds bestaande samenwerking met Bosch. “Een groot deel van ons aanbod bestaat uit onderdelen en producten van Bosch. Daarnaast hebben we de voorbije jaren heel wat inspanningen geleverd om in de provincies Groningen en Drenthe nieuwe leden te werven voor het AutoCrew-concept. De komende jaren willen we ons voor alle werkplaatsconcepten van Bosch inzetten en de monteurs kennis laten maken met het uitgebreide aanbod trainingen van Bosch,” aldus Paul Lantinga.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
8 januari 2026
Allianz Direct: Ook verzekerd met zomerbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties