LKQ Corporation meldt over het derde kwartaal van dit jaar een positieve ontwikkeling van de verkopen en zelfs de marge. “We hebben gezien de omstandigheden een sterk derde kwartaal achter de rug. Dat bovendien door zowel de VS als Europa wordt gedragen”, aldus president en ceo Dominick Zarcone van LKQ in een toelichting bij het kwartaalbericht.

Over het derde kwartaal werd een wereldwijde omzet van 3 miljard dollar gerealiseerd, een min van 3,2 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Het afgelopen kwartaal werd een winst van 193 miljoen dollar gemaakt.

Over de eerste negen maanden van 2020 was de omzet 8,67 miljard dollar, een min van 8,6 procent ten opzichte van de eerste negen maanden in 2019. De winst over de eerste negen maande is uitgekomen op 457 miljoen dollar.

Geen omzetverwachting

Evenals grote concurrent GPC-Napa spreekt LKQ over de rest van het jaar geen omzetverwachting uit, vanwege de grote onzekerheid in de nog steeds door Covid-19 geteisterde markten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties