Marc Beers is met ingang van 5 september begonnen als commercieel directeur van Europcar Autoverhuur. Hij is vanuit die functie eindverantwoordelijk voor de commerciële activiteiten binnen het bedrijf.

Marc Beers was het afgelopen jaar werkzaam bij ECS Electronics als manager OEM sales en was daarvoor lid van het management bij Midtronics en verantwoordelijk voor de verkoop op de Europese markt. Ook had hij diverse managementfuncties bij importeurs voor de merken Hyundai, Mazda, Jaguar/Land Rover.

Europcar is franchisenemer van Europcar International en één van de grootste verhuurbedrijven voor auto’s in ons land. Het concern telt wereldwijd 10.000 vestigingen in 130 landen. De klanten zijn zowel zakelijk als particulier. In ons land heeft Europcar een landelijk dekkend netwerk van waaruit een groot aantal voertuigen worden verhuurd: van personen- tot bedrijfsauto’s en vrachtauto’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 juli 2025
VER kennispartner van EV Experience
15 juli 2025
Ondernemers met leaseauto vaker beboet
15 juli 2025
20 procent meer refurbished onderdelen verkocht
15 juli 2025
Jongvolwassenen positiever over elektrische occasion
15 juli 2025
Vakantiecheck ANWB Hazeldonk op 18 juli
15 juli 2025
Aftersales top of mind bij de dealer
Meest bekeken berichten
Recente reacties