Het Naardense bedrijf MW Automotive is onlangs aangesteld als distributeur voor de Benelux van de producten van Phillips Industries. Het Amerikaanse bedrijf opende recentelijk in Naarden ook een Europees verkoopkantoor en magazijn.

Phillips Industries is fabrikant en OE-leverancier aan de wereldwijde truck- en trailerindustrie. Ook in de vervangingsmarkt speelt Phillips een rol. In de fabrieken in Amerika, Mexico en China worden onder meer ABS en EBS spiraalkabels gemaakt, maar ook stekkers en dozen, DIN luchtspiraalkabels, luchtkoppelingen en ophangsystemen voor kabels en slangen.

MW Automotive verkocht eerder al Philips-onderdelen en daar is nu het importeurschap aan toegevoegd. Het bedrijf is sinds 2009 importeur en distributeur van onderdelen voor het universele kanaal en startte september 2011 nog met de verkoop van Monroe-stuurdelen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 mei 2026
Autobedrijf Frank: Als CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST straal je vertrouwen uit
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
5 mei 2026
‘Wij zijn de Hornbach van de ledverlichting’
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
Meest bekeken berichten
Recente reacties