Het Naardense bedrijf MW Automotive is onlangs aangesteld als distributeur voor de Benelux van de producten van Phillips Industries. Het Amerikaanse bedrijf opende recentelijk in Naarden ook een Europees verkoopkantoor en magazijn.

Phillips Industries is fabrikant en OE-leverancier aan de wereldwijde truck- en trailerindustrie. Ook in de vervangingsmarkt speelt Phillips een rol. In de fabrieken in Amerika, Mexico en China worden onder meer ABS en EBS spiraalkabels gemaakt, maar ook stekkers en dozen, DIN luchtspiraalkabels, luchtkoppelingen en ophangsystemen voor kabels en slangen.

MW Automotive verkocht eerder al Philips-onderdelen en daar is nu het importeurschap aan toegevoegd. Het bedrijf is sinds 2009 importeur en distributeur van onderdelen voor het universele kanaal en startte september 2011 nog met de verkoop van Monroe-stuurdelen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 mei 2026
Joint venture Stellantis en MSX heet Octago
27 mei 2026
EV groeit door in Europa
27 mei 2026
AkzoNobel wijst bod Nippon Paint af
27 mei 2026
Werkgevers wachten nog af met pseudo-eindheffing leaseauto
27 mei 2026
60 jaar Suzuki Nederland in ons wagenpark
26 mei 2026
Eerste allseasonband met dubbel A-label is een Vredestein
Meest bekeken berichten
Recente reacties