Voor de internationale finale van de R-M Best Painter Contest, die van 27 tot en met 29 september wordt gehouden, komen vijftien finalisten tegen elkaar uit. Ze zijn de beste aankomende autospuiters van Europa, Japan, Zuid-Afrika en Canada.

Onder de vijftien finalisten, die uit de voorrondes als winnaar zijn verkozen, zit ook de 23-jarige Berry Kooijman, werkzaam bij Autoschade Herstel Verweij. Kooijman won afgelopen juni de Nederlandse finale en gaat het tijdens een driedaags programma met verschillende opdrachten, opnemen tegen de andere kandidaten.

Met dit internationale event wil R-M (dit keer gehouden in het Franse Clermont de l’Oise) vooral ook aantonen hoe herstellers duurzamer en efficiënter kunnen werken. Tijdens de wedstrijd moeten er zeven verschillende opdrachten worden uitgevoerd: uiteenlopend van voorbewerking tot kleurbepaling, maskeren, veiligheid en gezondheid en productkennis. Voor het eerst let de jury er deze keer ook op hoe zuinig de kandidaten met de materialen omgaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 december 2025
Ondernemers onderling
10 december 2025
‘Innovatie door AI is voor iedereen’
10 december 2025
Claro neemt One2Wash over
10 december 2025
Century-Velodroom opent Experience Center in Groningen
10 december 2025
Bart Janssen directeur a.i. Friesland Lease
10 december 2025
Nieuwe samenwerking tilt schadeherstel in Friesland naar hoger niveau
Meest bekeken berichten
Recente reacties