De lijn eSense autoreparatielakken van R-M is onderscheiden met de Pierre Potier-prijs in de categorie processen. De prijsuitreiking werd bijgewoond door Agnès Pannier-Runacher, de Franse staatssecretaris van Economie en Financiën.

In het productieproces van deze innovatie wordt gebruikgemaakt van hernieuwbare grondstoffen. Dankzij deze ontwikkeling kunnen autoschadeherstelbedrijven de droogtijden van producten tijdens het reparatieproces verkorten, en zo het energieverbruik en de uitstoot van broeikasgassen verminderen. In de praktijk bespaart een autoschadeherstelbedrijf dat producten uit de eSense-lijn gebruikt voor het repareren van het equivalent van 2,5 carrosseriedelen zo’n 550 gram CO2.

Milieubescherming

De Pierre Potier-prijs erkent chemiebedrijven die innoveren en hun producten en processen voortdurend proberen te verbeteren met het oog op milieubescherming, en op die manier oplossingen bieden voor ecologische verbeteringen. Bovendien stimuleert de Pierre Potier-prijs de ontwikkeling van ecologisch verantwoorde oplossingen in de chemische sector.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
16 juni 2025
Luca de Meo verlaat Renault, en de sector
16 juni 2025
Registraties in beeld: Nissan
13 juni 2025
Pim Nass commercieel directeur banden AAGB
13 juni 2025
Cleijsen neemt Moonen Autoschades over
13 juni 2025
Equip Auto zet klassieker in het zonnetje
13 juni 2025
Zand
Meest bekeken berichten
Recente reacties