Nexen Tire introduceert de Winguard Snow’G WH2. Een winterband voor het brede middensegment. Het vernieuwde rubbercompound houdt de band ook bij extreem lage temperaturen zacht. Het nieuw ontwikkelde profiel voert de sneeuw en regen nu nog sneller onder de band vandaan.

Hierdoor is de wegligging sterk verbeterd en is de grip, ook in de bochten indrukwekkend te noemen. De Winguard Snow’G WH2 is verkrijgbaar in 37 uitvoeringen in de maten 15 tot en met 17 inch. Het volledige matenpakket is door Inter-Sprint banden te Moerdijk opgenomen in het assortiment.

“Met deze nieuwe winterband laat Nexen Tire opnieuw zien in staat te zijn om vernieuwende producten op de markt te brengen”, aldus een woordvoerder van Inter-Sprint. “Het is een welkome aanvulling op ons assortiment winterbanden wat toch al meer dan uitgebreid genoemd mag worden.” De Winguard Snow’G WH2 is verkrijgbaar vanaf medio september.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties