Johnson Controls zet een nieuw gamma Varta-autobatterijen in de markt. Het ‘Dynamic Trio’ (BLACK, BLUE en SILVER) wordt aangevuld met twee geavanceerd technologieën: AGM en EFB.

Tegenwoordig zoeken automobilisten naar hoogperformante batterijen met een hoog startvermogen, een langere levensduur en milieuvriendelijk geproduceerd met de hoogste kwaliteitsnormen. Als antwoord op deze trends voegde Johnson Controls de AGM- en EFB-batterijen toe aan het assortiment.

De Varta BLUE Dynamic EFB-batterij gaat twee keer zo lang meer als conventionele batterijen. De batterij is ideaal voor voertuigen met een hogere vraag naar energie en past perfect bij auto’s met conventionele Start-Stop-functionaliteit.

De Varta SILVER Dynamic AGM-batterij staat garant voor een hoog startvermogen, snellere geleidbaarheid en is drie keer zo duurzaam dan conventionele batterijen. Met de nieuwe Varta SILVER Dynamic AGM krijgen klanten de beste technologie in hun auto. De batterij past ook precies in voertuigen met geavanceerde Start-Stop-functionaliteit met remenergierecuperatie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 maart 2026
VWE neemt XRAY Automotive over
27 maart 2026
Laadklacht
26 maart 2026
Geely Auto wil binnen 25 minuten servicepunt voor elke klant
26 maart 2026
16,3 procent hogere omzet Autodoc in 2025
26 maart 2026
Brandstofketen keert terug in Nederland als aanbieder van laadnetwerk
26 maart 2026
Goud
Meest bekeken berichten
Recente reacties