Smeets Solutions is de Europese distributeur geworden van het merk iCarsoft, dat zich richt op het segment betaalbare scanners. Het gamma bestaat voornamelijk uit een compacte unit met merkspecifieke, Nederlandstalige software.

Voor de Nederlandse en de Belgische markt brengt Smeets de producten zelf op de markt, voor overige landen in Europa werkt het samen met lokale wederverkopers.

Het iCarsoft programma bestaat nu uit merkspecifieke oplossingen voor respectievelijk de VW Groep, BMW-Mini, Mercedes, Opel, Porsche, Land Rover, Honda en Volvo. Daarnaast is er een universeel uitleesapparaat beschikbaar, alsmede een versie die draadloze communicatie met de EOBD-poort mogelijk maakt, via wifi of via Bluetooth.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
29 april 2026
Roestvrij stalen remschijven voldoen aan Euro 7
29 april 2026
EV in opkomst, maar dit segment blijft diesel trouw
29 april 2026
Snellere verwerking laadtransacties MultiTankcard
29 april 2026
Integratie tussen thuisladers Ohme en VW
29 april 2026
Klimaat stuurt ontwikkeling Vredestein Quatrac Pro 2
28 april 2026
Minder pech met EV’s – deze boosdoener blijft hardnekkig
Meest bekeken berichten
Recente reacties