Federal-Mogul heeft de naam van de Vehicle Components-divisie veranderd in Motorparts. De leverancier van Moog, Fel-Pro, Champion, Wagner, Anco en Ferodo doet dit om de eigen premium producten duidelijker naar voren te laten komen.

“Onze producten voor de aftermarket zijn ontworpen en ontwikkeld volgens de filosofie dat de voertuigveiligheid en de productprestaties het belangrijkst zijn. Federal-Moguls premiummerken zijn een synoniem voor kwaliteit; dit blijft de manier waarop we onze producten onderscheiden van andere aanbieders”, aldus Daniel Ninivaggi, ceo van Federal-Mogul Motorparts en co-ceo van Federal-Mogul Holdings Corporation.

Federal-Mogul Motorparts fabriceert componenten voor het remsysteem, het onderstel, afdichtingen en overige onderdelen voor onderhoud en reparatie. De nieuwe naam en het logo wordt met onmiddellijke ingang wereldwijd uitgerold, wat resulteert in nieuwe marketingcampagnes voor de betreffende merken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
3 april 2026
PartsPoint: succesvolle AutoTechnica 2026
3 april 2026
Sectorgids wil samenwerking batterijsector versterken
3 april 2026
Europese EV-markt is verdeeld
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
Meest bekeken berichten
Recente reacties